Hakkımızda

GÜNTOP A.Ş.

2012 başında, yeni yaptırılan 1000 m2 kapalı alana sahip, kendi modern tesislerine taşınan GÜNTOP, hizmet kalitesinden ödün vermeden, global dünyadaki hızlı değişime uyarak, ISO 9011 –ISO 22000 HACCP belgelerini bünyesine katmış, “ Yönetim Kalitesi ve Gıda Güvenliği “ konusunda kalitesini tescilleştirmiştir. Ayrıca bu yıl başlayacak ve resmen önümüzdeki yıl uygulanacak 5957 Sayılı Yeni Hal Yasası uyarınca “ Bildirim Modeli” ve ürünlerin modern ve hijyenik şartlarda üretimden servise izlenebilirliği için “Ürün Künyesi” bilgilerinin ambalaj ve kapların üzerinde bulunma zorunluluğu başta olmak üzere, yasanın ve sektörün getirdiği tüm yeniliklere entegre olarak çalışmaktadır.

Misyonumuz & Vizyonumuz

MİSYONUMUZ: İçinde bulunduğumuz sektörde yenilikçi yöntemlerimiz, ilerici bakış açımız ve uzman kadromuz ile verdiğimiz sözleri zamanında tutarak, hizmet kavramına her gün yeni bir boyut kazandırmaya devam etmek. Birlikte çalıştığımız firmaların marka değerlerini de kendi markamızın değeri ile birlikte bir üst seviyeye taşımak.

VİZYONUMUZ: Ülke genelinde gıda ve turizm sektörü denince ilk akla gelen marka olmak için sektörde gerçekleşen yeniliklerin yakın takipçisi ve ilk uygulayıcısı olmak.

Neden GÜNTOP?

GÜNTOP Gıda ve Turizm A.Ş. olarak müşteri istek ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak için bir ekip ruhu içerisinde çalışıyoruz. Her geçen gün kalite ve hizmet verimliliğimizi arttırıyor, bunun yanı sıra alıcımıza sağlıklı ve hijyenik ürünler sunuyoruz. Bu hizmeti yerine getirirken tedarikçilerimizi etkin bir şekilde değerlendiriyor, hammaddelerin teslim alınmasında, depolanmasında ve sevkiyatında yasal mevzuatları ve hijyen kurallarını harfiyen uyguluyoruz.

Neler Yaparız?

İhtiyacınız olan sebze ve meyveyi bizden istemenizle sürece başlarız. En çok tercih edilen meyve sebzeden tutun da, ismi bile duyulmamış tropikal ürünlerin bile teminini en kısa sürede gerçekleştiririz. Ürünlerin en doğalını, en lezzetlisini ve en sağlıklısını seçeriz. Kendi tesisimizde bu ürünleri hijyen, sağlık ve güvenliği göz önünde bulundurarak ambalajlar, teslimata hazır hale getiririz. Geniş araç filomuzla siz neredeyseniz ürünlerinizi en kısa sürede elinize ulaştırırız. Kısacası bizim yolculuğumuz meyvenin sebzenin dalında başlar, kapınızda devam eder, memnuniyetinizle sürer ve güveninizle hiç bitmeyecek bir dostluğa dönüşür.